Trendy ogrodzeniowe

Prywatność ponad wszystko

W dzisiejszych czasach każdy chce mieć swój kącik, miejsce gdzie będzie miał trochę prywatności i spokoju. Takim kącikiem często po prostu jest dom, a żeby zapewnić prywatność w domu i w ogrodzie ludzie potrzebują dobrego ogrodzenia dlatego teraz tak pożądane są ogrodzenia nieprzezierne. W naszej ofercie znajdziemy takie ogrodzenia jak gabionowe bez koszyków które dzięki kamiennemu wypełnieniu zapewniają 100% prywatności w domu i w ogrodzie. Podobna sytuacja tyczy się naszych ogrodzeń żaluzjowych w których do wyboru jest odstęp między skośnymi panelami który umożliwia ustawienie przezierności według swoich wymagań.

Kolorystyka

Kolejnym ciekawym trendem w branży ogrodzeniowej jest kolor antracytowy RAL 7016. My jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko ten kolor ale również całą paletę kolorów dzięki naszej własnej malarni proszkowej która jest w stanie zaspokoić każde wymagania dotyczące kolorów ogrodzenia. Czy ogrodzenia palisadowe czy żaluzjowe, każde z nich może być pomalowane na Wasz wymarzony kolor.

Popularne akcesoria

Dobrym dodatkiem do ogrodzenia oprócz pasującego koloru są również różne integrowane akcesoria. Wszystkie te akcesoria możemy zapewnić, według Waszych wymagań i pomysłów, są to między innymi skrzynki pocztowe, dzwonki, domofony oraz wideofony w słupku multimedialnym. Słupki multimedialne również zapewniamy jako jedni z niewielu..

Dostosowanie się do wymagań klienta

W naszej branży jest bardzo dużo trendów, jednakże najważniejsze jest dostosowanie się do wymagań klienta, co my zapewniamy np. posiadając słupki multimedialne i szeroką paletę kolorów RAL, ale także dostosowując się do wymiarów, połączeń ogrodzeń itd.