SIATMAR - o nas

SIATMAR to producent ogrodzeń z 25-letnią tradycją w branży - produkujemy ogrodzenia posesyjne jak i drogowe dla klientów w Polsce i Europie. SIATMAR jest również właścicielem malarni proszkowej pod marką Metmal - to jedna z największych malarni proszkowych na Śląsku. W Niemczech nasze nowoczesne ogrodzenia posesyjne sprzedajemy pod marką Moderne Zäune.

logo METMAL logo SIATMAR logo ModerneZäune

Partnerzy - ogrodzenia drogowe

W branży ogrodzeń drogowych / autostradowych SIATMAR jest uznaną marką - od wielu lat cieszymy się powszechnym zaufaniem firm budowlanych działających na polskim rynku, realizując dostawy i montaż ogrodzeń sprawnie i z dbałością o szczegóły.

W Polsce współpracujemy ze wszystkimi największymi firmami budowlanymi, jak STRABAG, czy BUDIMEX, które są Generalnymi Wykonawcami dróg krajowych i autostrad. W portfolio naszych partnerów znajdują się również firmy z Danii oraz Litwy.

logo BUDIMEX logo STRABAG logo MOTA-ENGIL logo DRAGADOS logo WARBUD logo BERGER-BAU logo INTERCOR logo BANIMEX logo VIACON logo NCC logo GDDKiA logo DROGBUD logo TRAKCJA logo FB-Serwis logo STALEXPORT logo PORR logo SALINI logo MAX-BÖGL logo POLAQUA logo ZABERD

Partnerzy - ogrodzenia posesyjne

W Polsce naszym głównym partnerem w dystrybucji ogrodzeń posesyjnych jest firma JONIEC - producent ogrodzeń betonowych i łupanych. W Niemczech, jako Moderne Zäune sprzedajemy ogrodzenia posesyjne wyłącznie przez rosnącą grupę firm partnerskich, które oferują również montaż.

Nowoczesne ogrodzenia to druga branża, w której oferujemy produkty wytwarzane wyłącznie w naszym zakładzie. Końcowymi odbiorcami są klienci indywidualni, którzy szukają nowoczesnych, oryginalnych i trwałych rozwiązań, a nasze produkty idealnie wpisują się w te potrzeby.

logo JONIEC logo ZaunArt logo FADO-Bau logo HESSENZAUN logo Zaunbau Strigl logo Zaunbau Fischer logo MiRo logo Modernerzaun logo ZaPo logo RESORTI